Heide Klum bën qejf në  St BartsAjo festojë ditëlindjen e saj te 42 të hënën dhe supermodelja heide Klum po vazhdon pushimet e saj në St Barts.

Me të dashurin e saj Vito Schnabel, bukuroshja bionde u pa në plazh e veshur me një bluzë me një zemër të madhe.

Bikinet nën bluzën e saj ia theksonin formën e mirë truporë që e posedon modelja gjermane.

Heide Klum bën qejf në  St Barts

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here