Keeley Hazell ka gjinjtë më të bukura! Gjatë vitit që shkoi ajo i ka zbuluar disa herë gjinjtë e saj, ndërsa kështu siç po qëndrojnë gjërat- do të vazhdojë edhe këtë vit njësoj.

Lexuesit e tabloidit The Sun kanë zgjedhur në internet gjinjtë më të bukur në Britaninë e Madhe, ndërsa fitore bindëse ka shënuar e bukura Keeley Hazell.

Modelja britanike ka lënë pas vetes këngëtaret Cheryl Cole dhe Kate Perry, të cilat janë renditur në vendin e dytë dhe të tretin, respektivisht.

Vendin e katërt e kanë ndarë Dannii Minogue dhe Kim Kardashian, ndërsa lexuesve u kanë rënë në sy edhe gjinjtë e Marissa Miller dhe Miranda Kerr. Derisa Jordan (Katie Price) është gjetur vetëm në vendin e dhjetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here