hashimiZëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi, ka vendosur të investojë në dukjen e tij – transmeton Klan Kosova.

Kandidati presidencial do të përballet me sfida të reja politike në javët në vijim, porse ai nuk harron të kujdeset për anën e tij fizike.

Një fotografi e publikuar nga Klan Kosova e shfaq atë duke i prerë flokët.

Hashim Thaçi po investon në dukje?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here