Nisur nga Grida Duma, Reme Lala, Blerina Gjylameti, Majlinda Bregu e shumë të tjera, janë emrat më të lakuar të politikaneve femra që kanë spikatur dikur, e vazhdojnë të lënë mbresa me pamjen e tyre në parlamentin e Shqipërisë.

Ato bien menjëherë në sy për veshjet e shtrenjta dhe pamjen e kuruar deri në detaj.

Shpeshherë janë vënë ën qendër të mediave rozë për luksin e shthurur në veshje dhe fuoristradat e shtrenjta.

Në dallim nga kolegët e tyre meshkuj, politikanet femra më të spikatura në Shqipëri diskutohen shumë edhe për mënyrën e veshjes, që shpesh ka qenë ën qendër të kritikave duke iu përmbajtur kodit etik të parlamentit.

Megjithatë, në fotogalerinë e mëposhtme do të gjeni politikanet femra që njihen për bukurinë e tyre fizike, apo qejfin në të shpenzuar për veshje luksi.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/harxhojne-mijera-euro-per-nje-veshje-kush-jane-politikanet-me-te-perfolura-shqiptare-618393/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here