Të gjithë janë përfshirë në sfidën  për të treguar  ndryshimet që kanë pësuar pas 10 viteve.

Ka qenë kantautori Alban Skënderaj i cili sapo  ka hapur një tjetër sfidë për rrjetin. Ai ka publikuar një foto me partneren e tij, Miriamin dhe krahas pozës ka vendosur hashtagun e sfidës së re.

“#Foreverchallenge”, shkruan Albani krah fotos, duke hapur ‘Sfidën e përjetësisë’ me partnerët që kanë shumë kohë së bashku. .

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/harrojini-fotot-e-10-viteveme-pare-alban-skenderaj-sapo-krijoi-nje-sfide-te-re-616861/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here