Kjo është mamaja yll e Linda Rei.

Linda Rei vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, si për sherret e deklaratat e bujshme, ashtu edhe për fotot provokuese.

Linda ra menjëherë në sy për pamjen e saj që herën e parë kur doli në ekranin shqiptar, por ju ende nuk keni parë mamanë e makeup artistes.

Ka qenë vetë Linda që na ka prezantuar me mamanë në fotot e videot e fundit në Instagram ku e quan atë “Mbretëreshë”.

Mamaja e Lindës është bjonde, elegante dhe shumë moderne teksa ka realizuar të njëjtën pozë si e bija.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/harrojeni-linda-rein-ju-prezantojme-me-mamin-e-saj-super-yll-616818/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here