Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike trupore, por këtë herë Kylie Jenner ka ndezur rrjetin me imazhet e publikuara.

Së fundmi ajo ka qenë duke kaluar pushimet në Turks dhe Caicos, përcjell Bota sot.

Të martën, Kylie ka publikuar imazhe tejet seksi në bikini, duke treguar format bombastike trupore.

Ajo ka treguar të pasmet gjigante, barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here