E gjithë familja Beckham në stadium në mbështetje të babit në ndeshjen e LA Galaxy.

Dhe në këtë bashkim të familjes nuk mungonte dhe më e vogla, vogëlushja Harper.

Ajo është fotografuar bashkë me nënën e vet Victoria dhe tre vëllezërit e saj duke bërë tifo në stadium për babain e tyre, David Beckham.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here