Të gjithë e mbajmë mend spektaklin shumë të suksesshëm në atë kohë “12 vallëzime pa një të shtunë”, fitues prej të cilit dolën Hueyda Elsaied dhe partneri i saj Ilir Avdyli.

Që prej asaj kohe nuk u dëgjua shumë për balerinin pasi jetën e tij zgjodhi ta kalonte jo më në vendlindje, por në një tjetër kontinent, në Amerikë. Dhe ja tek e shohim balerinin shumë të talentuar në atë kohë Ilir Avdyli ne Las Vegas teksa jeta e natës është e preferuar për të.

Mes femrave të bukura dhe të dëfryerit gati cdo natë, duke bërë një jetë plot ritëm dhe adrenalinë. Për këdo që mund ta ketë harruar fituesin e ’12 vallëzime pa një të shtunë’, ja tek është në këtë imazh./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here