Tom Hanks e Julia Roberts do te kthehen te recitojne se bashku ne Larry Crowne. Sipas “Variety”, behet fjale per nje komedi te shkruar dhe drejtuar nga vete Hanks.

Ky eshte filmi i pare i drejtuar nga Hanks pas That Thing You Do!, ne 1996-n. Xhirimet do te fillojne ne prill ne Los Angeles.

Filmi i fundit i interpretuar nga Hanks ka qene “Engjej dhe djaj”, ndersa Julia Roberts ka pak kohe qe ka mbaruar regjistrimet e “Eat, Pray, Love”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here