Hana Shehu shkëlqen në Hollywood Disa po thonë se Marina Vjollca është femra më e bukur e reperit senzacional Getoar Selimi, ama edhe syri më i thjeshtë mund ta vërtetoj lehtësisht se Hana Shehu është thjesht e pa arritshme.

Hana është e pa krahasueshme, një zeshkane me tipare unike, që përherë duket mrekullueshëm.

Prishtinasja këto ditë ndodhet në Hollywood, ku po duket tamam si yll, shkruan “Kosovarja”.

Hana Shehu shkëlqen në Hollywood

Në Hollivud për karrierë të re? Këtë e di vetëm Hana dhe i dashuri i saj i ri, Shkumbin Noka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here