Hana CakuliThjeshtësia dhe origjinaliteti i saj e kanë bërë njërën ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës.

Është Hana Cakuli, këngëtarja që me zërin e saj të ëmbël dhe paraqitjet modeste ka zënë vend të denjë ndër emrat e spikatur të artit shqiptar, shkruan Tribuna.

E hapur si gjithmonë edhe në këtë intervistë dhënë gazetës Tribuna, Hana ka rrëfyer të gjitha planet rreth muzikës e shumëçka tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here