Hana Cakuli për pushime në TajlandëËshtë distancuar nga kënga.E këtë e ka bërë fillimisht për shkak të martesës e më pas të lindjes së binjakeve. E sot ka vazhduar me pushimet e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren Hana Cakuli.

Në një fotografi të publikuar në Instagram Hana ka treguar se po pushon në Tajlandë, shkruan Kolona.al.

Këngëtarja e dashur e shqiptarëve është dukur shumë e lumtur duke shijuar detin dhe pamjen tajlandeze ndërsa nuk ka bërë me dije se me kë saktësisht ka shkuar në pushime.

Ndryshe Hana ka kohë që jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe vajzat binjake. Ajo besohet se shumë shpejt do t’i kthehet këngës me projekte të reja muzikore.

Hana Cakuli për pushime në Tajlandë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here