Piloti i Formula 1, Lewis Hamilton ka kaluar disa momente fantastike nën shoqërinë e super modeles së njohur, Bella Hadid në një jaht privat në Monaco, vetëm disa orë pas garës.

Tre herë kampioni i botës është fotografuar me të dashurën e re të dielën. Bukuroshja e njohur nuk e ka pasur aspak problem që t ‘i tregojë trupin e saj perfekt pilotit të njohur.

Bella është parë mjaft e lumtur, madje në disa raste ka bërë dhe zhytje në det.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here