Dardan Gashi është aktor dhe ka arritur famë falë rolit të “Hamdiut” tek seriali “Çka ka shpija”.

Dardani është ndër aktorët e talentuar të gjeneratës së re dhe roli i tij ka bërë mjaftë bujë.

Kohë pas kohe ka marrë vëmendje edhe jeta private e tij, ku ndër tjerash është diskutuar edhe bashkëshortja e Gashit, një zonjë e pashme, fetare e devotshme, shkruan “Kosovarja”.

Çifti kanë kaluar së bashku ca ditë të bukura dimërore në një ambient mjaftë të ngrohtë.

Duken të lumtur.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/hamdia-i-cka-ka-shpija-dite-romantike-me-bashkeshorten-e-mbuluar-624952/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here