Hally Berry është nga ato femrat që pëlqen të tregojë shpesh se është në top formë. Aktorja është parë në plazhin e Malibusë me shoqërinë e saj, më seksi se asnjëherë më parë.

46 vjeçarja madje ka ecur rreth plazhit, duke u kënaqur në një ditë me diell.

Fotografitë e publikuara nga pushimi i saj në Malibu, e paraqesin atë në një formë shumë të mirë trupore. Ndoshta edhe nuk ka një pushim më të mirë se kaq. Qeshje, shëtitje, diell dhe Malibu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here