Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj ka kaluar një Halloween mjaft seksi.

Aktualisht ajo ndodhet në SHBA dhe gjykuar nga fotot dhe videot që ka publikuar në rrjete sociale, këtë herë duket se Anxhelina ka shfaqur anën e saj me provokuese dhe sensuale. Ja si duket ajo në versionin “frikshërisht seksi”./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here