Halle BerryUeb-faqe të thashethemeve janë duke lëshuar raporte të ndryshme që aktorja bukuroshe tashmë është tre muaj shtatzënë me Gabriel Aubry dhe është duke pritur fëmijën e saj të ditë.

“Halle është shumë e lumtur. Kjo është hera e parë pasi që ajo ka vuajtur shumë që të jetë shtatzënë pasi që ka pasur problem me frytin. Këtë thuhet e ajo ka bërë fekondim artificial”, ka thënë një burim për revistën “Life and Style”.

Fëmija i parë i Halle dhe Gabriel ishte Nahla Aubry që lindi në vitin 2008.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here