Halle Berry në formën më të mirë Halle Berry ka qenë ambasadore e Revlon Global Brand Ambassador për 20 vite.

Ajo mbrëmë ishte nikoqire e Revlon Celebrates Achievement In Cancer Research With Star-Studded Luncheon në Beverly Hills.

Halle Berry edhe kësaj radhe dukej në formën më të mirë në mundshme me një këmishë të bardhë dhe fund të zi lëkure.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here