Berry thotë se nuk do të kishte komplekse nëse vajza e saj do të kërkonte t’i hynte aktrimit.

Bukuroshja hollivudiane thotë se ajo nuk do ta detyrojë vajzën të studiojë dhe të punojë një profesion të cilin ajo nuk e dëshiron.

“E dini si, kjo varet prej saj. Por, ka ende vite përpara. Ajo është vetëm dyvjeçare”, theksoi Berry.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here