Michael Hall është “shëruar plotësisht” nga kanceri dhe i është kthyer punës, deklaroi gruaja e tij.

Aktori 39-vjeçar njoftoi në janar se kishte filluar trajtimin e limfomisë Hodgkin, një lloj kanceri që sulmon nyjet limfatike.Aktorja dhe gruaja e tij, Jennifer Carpenter tha se burri i saj ka qenë “tepër i guxitshëm” për të dalë në publik për sëmundjen e tij.

Më parë, gjatë këtij viti ai fitoi çmimin “Screen Actors Guild” dhe “Golden  Globe”, raporton SkyNews.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here