Hafiie Maria po çmend Amerikën me të pasmet dhe gjoksin Hafiie Maria është një modele 22-vjeçare nga Prishtina, por me prejardhje nga Drenica.Në një intervistë për Telegrafin, ajo ka zbuluar se në moshën tetëvjeçare ka imigruar në Kanada me familjen e saj, ku tani është një modele e suksesshme, por ende në fillet e karrierës së saj.

Në vitin e kaluar, ajo ishte kontaktuar nga Kanye West për emisionin dhe revistën e tij, Yeez Season1, në New York, ku dhe aktualisht është duke punuar edhe për sezonin e dytë të kësaj reviste.

Bukuroshja shqiptare tha se kjo i ka hapur shumë rrugë për të vazhduar karrierën e saj në Amerikë.
Gjithashtu tregoi se gjatë verës së ardhshme do të lansojë linjën e saj të rrobave për Evropë, pasi planifikon të ndjekë edhe një karrierë si dizajnere.

Hafiie Maria po çmend Amerikën me të pasmet dhe gjoksin

Hafiie Maria po çmend Amerikën me të pasmet dhe gjoksin

Hafiie Maria po çmend Amerikën me të pasmet dhe gjoksin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here