Hadid në lidhje me Zayn Malik? Ajo zbuloi para tri javësh se është ndarë nga I dashuri I saj Joe Jonas.Megjithatë, duket se Ggig Hadid ka gjetur një dashuri të re, e ndoshta edhe më të famshme, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Thuhet se modelja 20-vjeçare dhe ish-formeri I ‘One Direction’, Zayn Malik, janë në fazën e hershme të lidhjes.

Një burim tha për ‘US Weekly’ se ata ende janë në fillim të lidhjes, por se ka diçka mes tyre.

hidamalik

 

Çifti është parë bashkë së fundmi në Hollivudin Perëndimor, pasi kishin marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘American Music Awards’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here