“Top Arena” në Top Channel nuk është vetëm një emision sportiv, por aty flitet më shumë se kaq dhe spektakli është i garantuar.

Mbrëmjen e sotme, e ftuar ishte edhe aktorja e “Portokallisë” Renada Caci, e njohur edhe si “Luzja”.

Me atë të ftuar sigurisht që batuta nuk mund të mungonte që në nisje të emisionit. Pyetjes së Manushit, për jetën e saj personale, Renada u shpreh se vazhdon të jetë vetëm dhe për këtë dha edhe një “arsye”.

“Nuk ka asgjë të re. Unë jam single. Nuk të lënë këto 18-tëshet që kanë hyrë në treg!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here