Largimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), ose ndryshe si njihet me emrin Gylseren, i zhgënjeu në masë të madhe fansat e kësaj drame televizive turke transmeton “GazetaBlic”.

 

Gylsereni, nga seriali turk ka publikuar një fotografi interesante në “Instagram” ku shihet tejet e bukur edhe elegante.

Të tillë nuk kemi pasur rastin ta shohim më herët, kaq elegancë dhe sharm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here