‘Gylseren’, e lumtur në krahët e dashurisë së saj Aktorja Nurgul Yesilcayy, en njohur për rolin e saj si ‘Gylseren’ në serialin ‘Fate të lidhura’ po vazhdon të shijojë pushimet në Itali.

Bukuroshja turke, përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale, ka bërë të ditur se atje ka shkuar bashkë me djalin e saj.

Në fotografi, ajo shfaqet tejet e kënaqur dhe e relaksuar teksa viziton bukuritë e shumta të Italisë.

Kujtojmë se aktorja më herët ishte e martuar me babain e djalit të saj, por pas 6 viteve, ajo i ka dhënë fund asaj martese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here