Shumë njerëz kërkojnë kostumet më të frikshme për të veshur në festën e Halloween-it, por Gwen Stefani nuk bën pjesë tek këta persona.

Këngëtarja, ish-vokalistja e grupit No Doubt, u vesh si Hirushja për një festë në Beverly Hills të organizuar nga Kate Hudson.

Në këtë festë ishin të pranishëm edhe personazhe si Jessica Alba, Emma Roberts, David Arquette, modelja Alessandra Ambrosio dhe Paris Hilton./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here