Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez, habiti të gjithë me paraqitjen e saj.

Jennifer Lopez shfaqi këmbët duke nxjerrë në pah figurën e saj të lakmueshme nën një fustan ngjyrë mustard të kombinuara me vathët.

Veshja tregonte modestinë e këngëtares dhe pse disa herë dilte nga vetëvetja duke ekspozuar këmbët më tepër seç duhej, nga lëvizjet e saj.

Jennifer po xhironte videon e re muzikore për këngën “Ni Tu Ni Yo” në Florida.

Kënga është e para që do të dalë nga albumi i ri i gjuhës spanjolle që po prodhohet nga ish burri i saj Marc Anthony.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here