Aktualisht është duke u zhvilluar ndeshja Suedi-Zvicër, në kuadër të Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’.

Për përfaësuesen e Zvicrës luajnë katë shqiptarët: Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Valon Behrami dhe Blerim Xhemajli, shkruan lajmi.net

Një fitore të shënuar brenda këtij Kampionati, nga golat e shqiptarëve, e një barazim për Zvicrën, kjo e fundit ka marrë vëmendjen e madhe dhe shumë shqiptarë po e favorizojnë si fituese.

Për ta mbështetur burrin e saj atje ka shkuar Leonita, gruaja e Granit Xhakës e cila nga stadiumi në Rusi ka publikuar disa imazhe në Instastory. Kujtojmë se dyshja janë kurorëzuar që një vit dhe lidhja e tyre ka nisur herët.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here