Këngëtari Ermal Fejzullahu ka vendosur që të shfrytëzojë muajt e dimrit për të marrë diell në penisulën arabe

Ai është duke pushuar bashkë me gruan e tij duke pushuar derisa ajo që ka zënë vëmendjen nëpër rrjetet sociale është padyshim, gruaja e Ermalit, Ariana.

Ajo duket bukur në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale, derisa bashkë me Ermalin kanë vizituar edhe shkretëtirën e Saharës.

Këngëtarët shqiptarë vazhdimisht i lënë muajt e dimrit për të pushuar në vendet ku ka temperaturë më të nxehtë.

Në këtë rast Dubai dhe Tajlanda janë destinacionet e tyre. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/gruaja-e-ermalit-ariana-shfaqet-joshese-nga-dubai-622292/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here