Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ariana Fejzullahu është e njohur edhe si një nga femrat më me stil dhe është vazhdimisht në hap me trendet e reja të modës.

Edhe pse një nënë e tre fëmijëve, Ariana ka forma të trupit që çdo femër do të dëshironte.

Në një imazh të postuar së fundi në ‘Instagram’, Ariana shihet e kombinuar në veshje me dy vajzat e saj, ndërsa dukesh për mrekulli.

“Thesari i një nëne janë vajzat e saj”, ka shkruar Ariana në këtë imazh.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here