Gruaja e Blerand Stavileci identike me modelen Gigi Dadid Gruaja e ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, ka një ngjajshmëri të madhe me modelen e njohur, Gigi Hadid.

Vitore Metaj Stavileci mund të jetë sozia e modeles bukuroshe, e këtë e tregojnë edhe këto fotografi që mes gruas së ministrit Blerand Stavileci dhe modeles kanë shumë gjëra të përbashkëta, transmeton Gazeta Tribuna.

Përndryshe, Vitore Metaj Stavileci, ishte komentuar edhe më herët në media për stilin dhe dukjen e saj që është në hap me modën.

Gruaja e Blerand Stavileci identike me modelen Gigi Dadid

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here