Të tjera foto pikante kanë dalë nga dasma e madhe e motrës së ish-deputetes së PD Grida Duma.

Geris Duma u martua me një ceremoni të madhe brenda ambienteve të Rogner, ku ka pasur 200 të ftuar.

Vëmendje të madhe ka tërhequr edhe ish-deputetja, e cila ka vënë në pah linjat me fustanin e ngushtë pas trupit dhe të gjatë.

Kemi parë momente kur nusja është në tension dhe të tjerët kujdesen për të, por në këtë rast duket se ka qenë Grida në tension, pasi në foto shihet Gerisi duke i mbërthyer fustanin nga pas.

Gjithashtu ish-deputetja shihet edhe krah mamasë, me të cilën ka një ngjashmëri mjaft të madhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here