Greta Koçi vjen me klipin e ri Greta Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“S’jena ni moti” mban titullin kënga, të cilën e solli të realizuar me videoklip.

Kënga është prodhim i reperit Mozzik dhe ZZap & Chriss.

Ky është projekti i dytë i këngëtares për këtë vit, pas atij të titulluar “I besova”, të cilin e solli gjatë muajit shkurt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here