Greta Koçi seksi dhe joshëse Këngëtarja Greta Koçi është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar nga publiku.

Ka kohë që Greta nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë motra e saj e vogël Eni zbuloi pak ditë më parë në një intervistë për “Prive” se ato të dyja do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim.

Greta është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra fansa.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram ku shfaqet mjaft joshëse, e trukuar me një grim të lehtë dhe me një stil joshës.

Tash e një kohë këngëtarja ka deklaruar se është beqare, megjithatë me anë të këtyre fotografive po arrin që të rrëmbejë zemrat e shumë meshkujve. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BQNUiZOARw1/?taken-by=gretakoci1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here