Greta Koçi merr urime edhe nga Lulzim BashaMes urimeve të shumta që këngëtarja Greta Koçi ka marrë për ditëlindje, ai që ka spikatur më shumë ka qenë i kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Në pamundësi për të qenë pjesë së festës së organizuar nga Koçi ku ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të botës së spektaklit, Basha i ka dërguar një buqetë me lule së bashku me pusullën ku shkruhej: “E dashur Greta, të uroj nga zemra gëzuar ditëlindjen, edhe 100 vjet të lumtura”.

Për veç kryetarit Greta ka marrë një dhuratë edhe nga familja Berisha, shkruan revista Who, më saktë çifti Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha.

Greta Koçi merr urime edhe nga Lulzim Basha

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here