Greta Koçi martohem vetem me demokratE ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, aty ku prezantoi klipin e saj të ri, këngëtarja Greta Koçi ka rrëfyer ndër të tjera se është beqare dhe se pretendon të lidhet në martesë vetëm me meshkuj që kanë të njëjtat bindje politike me të.

“Unë kam atë bindje jam e djathtë, që edhe unë të gjej gjërat e përbashkëta duhet të jetë i djathtë”, tha Greta për Arjan Canin, teksa nënvizoi se është beqare dhe ende nuk e ka gjetur princin e saj.

Gjatë intervistës këngëtarja dhe ish kryetarja e FRPD, Greta Koçi shprehu mbështetjen e saj të plotë për deklaratën të Sali Berishës këtë të enjte në Kuvendin e Shqipërisë, ku i bëri thirrje nga foltorja e Parlamentit të gjithë shqiptarëve të armatoseshin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here