Greta Koci dhe Gold Ag vin me “Mas miri” Këngëtarja e njohue Greta Koci si dhe Arian Agushi ose i njohur si Gold Ag, sapo kanë lansuar videoklipin e këngës “Mas miri”.

Është Greta, ajo që ka qenë e distancuar për një kohë të gjatë nga skena muzikore, e me sa duket ka zgjedhur të kthehet me një bashkëpunim, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni videoklipin e këngës “Mas miri”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here