Greta Koçi "dështon" në politikëFakti i të qenit personazh mediatik, Greta Koçin nuk e ka ndihmuar aspak për të fituar zemrat vlonjate. Këngëtarja e angazhuar në PD, mësohet se është tërhequr përfundimisht nga gara për kreun e Forumit Rinor.

Greta Koçi thuhet se është zhgënjyer nga votimi i të rinjve vlonjatë, të cilët e renditën të fundit në listën me 6 kandidatë. Ajo ka marrë vetëm 17 vota.

Në votimet e ardhshme që do të mbahen mes të rinjve të Kavajës mbeten në garë: Belind Këlliçi, Ervin Salianji, Enri Ceno, Oriela Nebijaj dhe Lisandër Hoxha

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here