Greta dhe Nurteel godasin me klipin e ri Greta Koçi ka publikuar bashkëpunimin me Nurteel që titullohet “A ja vlejti”.

Kënga natyrisht se është punuar nga vet Nurteel, i cili po ashtu e ka shkruar edhe tesktin.

Ndërkaq, videoklipin e ka xhiruar Max Production.

Edhe kjo këngë pritet të pranohet mirë nga fansat e tyre si projektet e mëparshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here