Gresa Pallaskës tregon  ‘zogu’ në serial Një ‘aksident’ i vogël i ka ndodhur aktores shqiptare.

Gresa Pallaska luan rolin e Rabisë në serialin kosovar, ‘Çka ka shpija’, ku marr simpatinë e shumë shikuesve.

Por, në një nga skenat asaj i ndodh një aksident i vogël, pasi zbulon më shumë se që duhet në veshjen e mbrëmjes në skenën në shtrat me Naser Rafunën, i njohur më mirë si Xhekun dhe vajzën e tyre, transmeton lajmi.net.

Seriali aktualisht është duke u shfaqur në televizionin publik të Kosovës, RTK dhe ka marr vëmendjen e shumë shikuesve.

Gresa Pallaskës tregon  ‘zogu’ në serial

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here