Gresa Pallaska e embël, dhe eleganteAktorja e njohur, Gresa Pallaska, është njëra ndër aktoret më të pëlqyera në vendin tonë.

Angazhimi i saj kryesisht është fokusuar tek seriali “Çka ka shpija” .

E ëmbël, dhe elegante, është kjo Gresa që çdo herë shkëlqen para publiut të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here