Gresa Behluli provokon me gjoksin, kërkon vëmendjen tuajKëngëtarja Gresa Behluli për një kohë të gjatë pauzoi në muzikë duke mos sjell projekte të reja muzikore në treg, gjersa së fundmi i është rikthyer sërish fuqishëm muzikës.

Ka pak ditë që ajo na solli këngën e saj më të re “Jena na”, e cila është pritur mirë nga publiku.

Përveq këngëve, Gresa është marrë edhe me realizimin e disa fotografive të reja, të cilat i ka realizuar në studion e fotografit Veton Osmani.

Ajo ka publikuar një prej tyre në rrjetet sociale, ku shfaqet mjaft elegante dhe seksi me një fustan të kuq.

Gresa Behluli provokon me gjoksin, kërkon vëmendjen tuaj

Pjesa e hapur te gjoksi e bëri që të duket edhe më provokuese këngëtaren, e cila në ngjyrën e kuqe duket edhe më festive në këtë fundvit. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here