Gresa Behluli ka probleme me drejtshkrimin Gresa Behluli është në përgatitje e sipër me këngën e radhës si duket, pasi ajo nëpërmjet Instagramit ka publikuar imazhe të shumta se si duket gjatë xhirimeve, shkruan Kosovarja.

Në njërën nga fotografit që Gresa ka dashur të tregoj se çfarë më saktë ajo është duke bërë dhe që ndodhet në xhirime ajo bën një gabim në këtë fjalë. Ajo fjalën xhirim e shkruan gjirim.

Por nuk është vetëm Gresa me gabime gjuhësore ka të shumtë dhe të shpeshta janë këto gabime. Përndryshe Gresa duket shumë bukur në këto pamje të këngës që pritet të vije së shpejti.

Gresa Behluli ka probleme me drejtshkrimin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here