Gresa BehluliShkurte Fejza dhe vajza e saj Gresa Behluli janë pjesë e një emisioni në Klan Kosova, ku edhe do të flasin për projektin e tyre më të ri muzikor.

Një pjesë e këtij emisioni tregon se si duken nënë e bijë, madje Gresa me fustanin e shkurtër sa nuk tregon më shumë së që duhet në trupin e saj, transmeton GazetaBlic.com

gresa

Gresa Behluli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here