02Këngëtarja e njohur Gresa Behluli ka qenë mjaft aktive gjatë sezonit veror.

Fillimisht ajo publikoi këngën “Fajet”, e cila u prit shumë mirë nga publiku, e ndërsa nuk mungoi angazhimi i saj edhe në koncerte.Pas përfundimit të sezonit, këngëtarja ka vendosur t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi.

Gresa ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa fotografi, duke treguar për momentet e këndshme që po kalon atje.

Ajo duket mjaft atraktive dhe me stil, ndërsa vë në pah linjat e saj trupore.Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk mungojnë, shumë prej të cilëve e komplimentojnë për fizikun e saj. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here