Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Nëpërmjet një fotografie të publikuar ditë më parë në Instagram, Granit Xhaka ka njoftuar ndjekësit se ai dhe Leonita, shumë shpejtë do të bëhen prindër.

Pas lajmit të gëzueshëm, çifti nuk po ndalen së publikuari fotografi të bukura të Leonitës shtatzënë.

“Dy dashuritë e mia”, ka shkruar Xhaka pranë postimit të fotos në të cilën bashkëshortja e tij shihet me barkun e rrumbullakosur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here