Granit Xhaka feston ditëlindjen e 24Granit Xhaka ka festuar ditëlindjen e 24 dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta në rrjetet sociale.

Futbollisti i famshëm shqiptar nuk ka hezituar që t’i falënderojë të gjithë ata që e uruan për këtë ditë të veçantë.

Madje urimin e ka bërë në tri gjuhë dedikuar fansave të tij anglezë, gjermanë e zviceranë dhe shqiptarë.

“Të nderuar fansa, miq dhe shokë. Ju faleminderit të gjithëve për urimet me rastin e ditëlindjes time. Ma keni bërë të jetë ditë më e bukur”, ka shkruar Graniti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here