Granit Gashi producenti më i mirë në KosovëGranit Gashi, është njëri nga producentët më të mirë në Kosovë, që me realizimet e tij shumë emra të njohur të estradës kanë arritur majat e suksesit.Edhe pse ai ka qenë nën hije duke mos dashur të shfaqet në media, ai ka realizuar shumë hite të njohura.

Këngën e Gold Ag ft Beatrix Ramosaj (Në vendin e vjetër), hitet e 2Ton ( 24 orë dhe Parameno) , dhe këngë të tjera të suksesshme nga Morena Taraku feat.

Stresi “Ki me bo”. Ndërsa është bashkëpunëtor i afërt i Zanfina Ismajlit, Mihrije Brahës dhe shumë këngëtarëve të estradës shqiptare.

Në një prononcim për Abc.al, ai ka treguar se “është në përfundim të tre super-hiteve nga tre yje të estradës shqiptare”, të cilat pronari i Massiv Production nuk ka dashur t’i pubikojë, por ka shtuar se “do të korrin suksese të mëdha”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here