Ylli televiziv, Kate Gosselin nuk i ka folur ish burrit të saj.

Gosselin, e cila ka një emision me emrin Kate Plus që po shfaqet në kanalin TLC – ka thënë se ajo ka kontakte me Jon Gosselin vetëm atëherë kur është puna të takohen me fëmijët e tyre.

“Pavarësisht kësaj dhe marrëveshjes për fëmijët nuk kam kontakt më të. Është mirë kur keni fëmijë por puna më të nuk është e mirë. Edhe në vikend e injoroi atë”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here